Scouting Axel bedankt De Flierefluiters
Even schaamteloos strekken wij zelf onze vleugels om jullie bij te praten over de nieuwe website. Menno & Misha zijn naast scoutingleden ook vennoten van een heel tof creatief communicatiebureau. Deze 2 vreemde vogels vonden het tijd voor een andere website. 283028172 koffiebonen en 2 kratten pils later presenteren ze een website zoals Scouting Axel is.. voor iedereen.
De website waar je nu doorheen klikt werkt intuïtiever dan ooit. Zowel voor u, de leiding en de kinderen. Naast het ontwerp, waarmee we menig vereniging de ogen uitsteken, zijn er ook structureel punten verbeterd.
Responsive
Of je nu op de telefoon, ipad, televisie, wasmachine of laptop de website bekijkt, hij komt altijd volledig tot zijn recht. Een website gemaakt voor de situatie waarin jij je begeeft. Bonusfeature: de website is ook aan te passen via een mobiele app. Dit geeft de leiding de mogelijkheid om ouders op de hoogte te houden tijdens een kamp of uitjes.
Logboek
Het logboek van de scouts is al een aantal jaar digitaal. Deze werd altijd met veel rompslomp geüpdatet door eerst een mail met het item naar de leiding te sturen. De leiding moest op zijn beurt weer een nieuw item aanmaken etc etc. Scouts kunnen vanaf nu snel en gemakkelijk zelf het logboek online bijwerken. Ze kunnen zelfs hun handschrift kiezen.
Speltakken
De navigatiestructuur is per speltak. Wanneer je iets wilt weten wat met de Welpen te maken heeft staat alle relevante informatie op de welpenpagina. Dit is bij elke speltak zo ingedeeld. Is er een bericht of een fotoalbum van toepassing op meerdere speltakken? Dan staat het automatisch in beide/alle categorieën.
We hebben nog een kleine 100 andere dingen verbeterd zoals agenda’s, twitteraccounts, vindbaarheid op google, verhuursysteem, fotopagina’s en ga maar door. Het is natuurlijk mogelijk om dit allemaal woord voor woord uit te leggen. Maar onnodig want u kunt het natuurlijk ook gewoon zelf beleven.
Reageren op berichten
Met Facebook is het mogelijk om een reactie op een bericht achter te laten. Probeer het, geef feedback op de website of laat ons weten hoe cool je het vindt. We lezen het graag!
Reacties
Helemaal top jongens, ziet er geweldig uit!!!
Cool jongens, ziet er tof uit 🙂